Шини • Диски • Підбір +38 (098) 151-54-26

Модель Triangle

Triangle AgileX AT TR292: усі розміри

Triangle AgileX AT TR292 — всесезонна шина класу All Terrain для позашляховиків і пікапів. Великі блоки, відкриті плечі та канали між ними забезпечують тягу на ґрунті, гравії й легкій багнюці, а центральна зона дає змогу без надмірного дискомфорту їздити асфальтом.

Оберіть потрібний типорозмір: ціна й наявність нижче оновлюються разом з актуальним прайсом.

Triangle AgileX AT TR292

Розміри Triangle AgileX AT TR292

Ціни та наявність за розмірами

ТипорозмірІндексСезонНаявністьЦінаДія
31/10.5 R15Triangle AgileX AT TR292 31/10.5 R15 109S 109S Всесезонні В наявності: 3 шт. 3 859 грн Купити
205/65 R15Triangle AgileX AT TR292 205/65 R15 94H 94H Всесезонні В наявності: 6 шт. 2 505 грн Купити
205/70 R15Triangle AgileX AT TR292 205/70 R15 96T 96T Всесезонні В наявності: 1 шт. 2 872 грн Купити
215/75 R15Triangle AgileX AT TR292 215/75 R15 100S 100S Всесезонні В наявності: 20 шт. 2 985 грн Купити
225/75 R15Triangle AgileX AT TR292 225/75 R15C 110/108S 110S Всесезонні В наявності: 1 шт. 3 511 грн Купити
235/75 R15Triangle AgileX AT TR292 235/75 R15 109S XL 109S Всесезонні В наявності: 20 шт. 3 492 грн Купити
215/70 R16Triangle AgileX AT TR292 215/70 R16 100T 100T Всесезонні В наявності: 4 шт. 3 290 грн Купити
225/75 R16Triangle AgileX AT TR292 225/75 R16 108Q XL 108Q Всесезонні В наявності: 12 шт. 3 676 грн Купити
235/65 R16Triangle AgileX AT TR292 235/65 R16 107T 107T Всесезонні В наявності: 7 шт. 3 584 грн Купити
235/70 R16Triangle AgileX AT TR292 235/70 R16 106S 106S Всесезонні В наявності: 11 шт. 3 722 грн Купити
245/70 R16Triangle AgileX AT TR292 245/70 R16 111S XL 111S Всесезонні В наявності: 20 шт. 4 148 грн Купити
245/75 R16Triangle AgileX AT TR292 245/75 R16 111Q 111Q Всесезонні В наявності: 20 шт. 3 895 грн Купити
255/70 R16Triangle AgileX AT TR292 255/70 R16 115T XL 115T Всесезонні В наявності: 4 шт. 4 567 грн Купити
265/70 R16Triangle AgileX AT TR292 265/70 R16 112S 112S Всесезонні В наявності: 20 шт. 4 660 грн Купити
265/75 R16Triangle AgileX AT TR292 265/75 R16 116S 116S Всесезонні В наявності: 6 шт. 4 503 грн Купити
225/65 R17Triangle AgileX AT TR292 225/65 R17 106T XL 106T Всесезонні В наявності: 20 шт. 3 630 грн Купити
235/65 R17Triangle AgileX AT TR292 235/65 R17 104T 104T Всесезонні В наявності: 20 шт. 3 934 грн Купити
245/65 R17Triangle AgileX AT TR292 245/65 R17 111T XL 111T Всесезонні В наявності: 1 шт. 3 889 грн Купити
245/70 R17Triangle AgileX AT TR292 245/70 R17 110S 110S Всесезонні В наявності: 20 шт. 4 354 грн Купити
245/75 R17Triangle AgileX AT TR292 245/75 R17 112R 112R Всесезонні В наявності: 12 шт. 4 397 грн Купити
265/65 R17Triangle AgileX AT TR292 265/65 R17 112S 112S Всесезонні В наявності: 20 шт. 4 515 грн Купити
285/70 R17Triangle AgileX AT TR292 285/70 R17 117T 117T Всесезонні В наявності: 20 шт. 4 894 грн Купити
265/60 R18Triangle AgileX AT TR292 265/60 R18 114H XL 114H Всесезонні В наявності: 6 шт. 4 870 грн Купити
265/50 R20Triangle AgileX AT TR292 265/50 R20 111T XL 111T Всесезонні В наявності: 16 шт. 5 123 грн Купити
275/55 R20Triangle AgileX AT TR292 275/55 R20 117T XL 117T Всесезонні В наявності: 8 шт. 5 101 грн Купити
275/60 R20Triangle AgileX AT TR292 275/60 R20 115T 115T Всесезонні В наявності: 12 шт. 5 507 грн Купити

Огляд моделі Triangle AgileX AT TR292

Модель підійде для змішаних маршрутів, риболовлі, села та подорожей, де шосейної шини вже недостатньо. Вона буде гучнішою, важчою й менш точною на мокрій трасі, ніж AdvanteX SUV TR259. Перед замовленням перевіряйте 3PMSF, LT/XL, індекси й фактичні габарити — A/T часто більша за номінал.

Ціни та залишки на цій сторінці беруться з поточного прайсу і збігаються з каталогом та сторінкою кожного розміру.

FAQ

Питання про Triangle AgileX AT TR292

Як обрати потрібний розмір?

Відкрийте потрібний рядок у таблиці та порівняйте його з маркуванням на вашій шині або рекомендацією виробника авто.

Чому ціна може змінитися?

Ціна і наявність оновлюються з актуального прайсу постачальника. Перед відправкою менеджер ще раз підтвердить замовлення.

Чи можна підібрати аналог?

Так. Якщо потрібного розміру зараз немає, менеджер підбере альтернативу за розміром, сезоном і бюджетом.

TireTop

Чому купують у TireTop

Швидка доставка по УкраїніМагазин у КовеліКонсультація спеціалістаБезпечна оплата